Półkolonie zimowe w DKwB 2022 r.

Góralscy Kolędnicy wraz z pracownikami DKwB

Koncert znanego zespołu Future Folk !

       W dniu 20.12.2021 w Sali widowiskowej DKwB odbył się niezwykle świąteczny koncert Kolęd i Pastorałek na Góralską Nutę w wykonaniu prawdziwych górali z pod samiuśkich Tater😊 Góralscy kolędnicy nie tylko posypali owies w każdym kącie ..Co by się dobze syćko dazyło… ale i wprowadzili widownię w prawdziwy świąteczny klimat! Widownia bardzo miło przyjęła „kolędników” i jak zaczarowana słuchała opowieści o tradycjach góralskich śpiewając ulubione kolędy i pastorałki.

GALERIA ZDJĘĆ

Artyści występujący na scenie DKwB

Spektakl teatralny " Święta Róży, których nie było..."

W dniu 18.12.2021 r. odbył się w naszej Sali widowiskowej spektakl teatralny pt. Święta Róży, których nie było” w wykonaniu lokalnych aktorów z amatorskiej grupy teatralnej działającej w Domu Kultury w Baniach. Licznie przybyli goście byli pozytywnie zaskoczeni przygotowaną sztuką. Za równo scenografią jak i talentami aktorskimi dzieci oraz dorosłych. Dlatego też postanowiliśmy w dniu 27.01.2022 wystawić sztukę jeszcze raz😊

GALERIA ZDJĘĆ

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 r.

W dniu 11.12.2021 na placu przed Domem Kultury w Baniach odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Wystawcy przybyli z różnymi artykułami spożywczymi oraz wyrobami rękodzielniczymi.

GALERIA ZDJĘĆ

Grupa Seniorek biorących udział w warsztatach wraz z instruktorkami

Warsztaty mixmediowe dla seniorów

W dniach 02.12 i 16.12.2021 r. w Domu Kultury w Baniach przeprowadzono wspaniałe warsztaty dla grupy seniorów oraz rodzin z dziećmi. Seniorki miały okazję do stworzenia obrazów mix-mediowych z różnych przedmiotów domowych a dorośli z dziećmi stworzyli wspaniałe  wianki bożonarodzeniowe.

GALERIA ZDJĘĆ