Młodziki Klubu Karate Antai

XVII Puchar Polski Dzieci  oraz Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym Fudokan

       Aż 38 medali zdobyli zawodnicy Klubu Karate LZS ANTAI w Toruniu. 21 maja 2023 odbył się  XVII Puchar Polski Dzieci  oraz Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym Fudokan . W Pucharze Polski startowało 13 zawodników naszego klubu a w Mistrzostwach Polski pięciu. Zawodnicy Klubu Karate LZS ANTAI wywalczyli łącznie 38  biorąc udział w wielu konkurencjach : Kata , Kumite, Kodachi, Kata drużynowe  z podziałem na wiek oraz płeć. 

GALERIA ZDJĘĆ


Nasze wyniki:

🥇 9 złotych

🥈 18 srebrnych

🥉 11 brązowych

Medale dla  Bań wywalczyli:

Lena Skiba
Michał Stefaniak
Nikodem Wolny
Marcel Ziętara 

      Gratulujemy wszystkim uczestnikom znakomitych wyników oraz Sportowego zachowania .
Dziękujemy Gminie Banie za wsparcie naszych zawodników.
Dziękujemy Firmie Mewa Bus za bezpieczny transport.
Trener Tomasz
OSS ‼️