Z okazji Dnia Dziecka dnia 2 czerwca 2022r. w sali kinowej Domu Kultury w Baniach, odbędą się seanse filmowe dla dzieci.

  • Igrzyska zwierzaków
    Igrzyska zwierzaków
  • Sonic 2
    Sonic 2
  • Fantastyczne zwierzęta
    Fantastyczne zwierzęta

Repertuar:

15.00 - Igrzyska zwierzaków

16.45 - Sonic 2: Szybki jak błyskawica

19.00 - Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dubmeldore'a

„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbeldore’a”

Reż. David Yates

Wyk.: Jude Law, Dan Fogler, Eddie Redmayne, Mads Mikkelsen

Prod. Wielka Brytania/USA 2022, 142 min

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

„Sonic 2: Szybki jak błyskawica”

Reż. Jeff Flower

Prod. Japonia/USA 2022, 122 min

Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika przed planem przejęcia władzy nad światem.

„Igrzyska zwierzaków”

Reż. Ricard Cussó

Prod. Australia/USA 2021, 88 min

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

 

Cena biletów:

-normalny 20 zł
-ulgowy 18 zł