KONKURS PRACA W CZASACH PRL

 

        Dom Kultury w Baniach zachęca do super konkursu i oferujemy pomoc przy wypełnianiu zgłoszeń internetowych formularzy. To bardzo proste wystarczy zgłosić się do nas! Szczegóły poniżej.

Lata mijają, ale nasze wspomnienia nigdy nie znikną. Zawsze będziemy trzymać je w pamięci i w sercu. Jeśli pragniesz dodać im jeszcze większej wyjątkowości, weź udział w konkursie, który jest związany z pracą w epoce PRL:  https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze 

Szanowni Państwo z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego! Portal Aplikuj.pl organizuje dla Was świetną zabawę z atrakcyjnymi nagrodami. Jak wziąć udział w naszym konkursie?

Wystarczy wysłać przez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie3  zdjęcia/ skany fotografii ze swojego dawnego miejsca zatrudnienia w okresie PRL. Można upoważnić do tego zadania kogoś bliskiego: członka rodziny, opiekuna czy sąsiada. Osoby, które chcą dołączyć do naszego konkursu muszą mieć ukończone 50 lat.

Do wygrania wartościowe nagrody w postaci telefonów komórkowych, książek, kursów komputerowych (strefakursow.pl), wycieczek do Skandynawii (fregata.pl) oraz praktycznych gadżetów!

Zdjęcia można nadsyłać do 12 stycznia 2021 roku. Konkurs jest przeprowadzany w bezpiecznej iwygodnej internetowej formie.

Pozwól przywołać do siebie fantastyczne wspomnienia. Pokaż innym siebie i swoją pracę z czasów PRL i zgarnij atrakcyjne nagrody!