publiczność siedząca na przedstawieniu WOŚP

    Ogromne podziękowania dla wszystkich wspierających nasz Sztab.

Podziękowania dla Przedszkola w Baniach za ugotowanie przepysznej grochówki oraz dla szkół w Baniach i w Lubanowie za zorganizowanie loterii i sprzedaż ciasta w swoich placówkach. Dziękujemy zespołowi W.U.D.Z. oraz Boomcyk za wsparcie wspaniałymi występami, a także ognistej Fire Arrow za finałowy taniec na placu. Dziękujemy dzieciom uczęszczającym na zajęcia do DKwB oraz instruktorom za przygotowanie pokazów karate i tańca. Dziękujemy rodzicom za wsparcie przy loterii i cieście. Dziękujemy straży OSP Banie za czuwanie nad nami oraz rozrywkę w postaci przejazdów super motorówką oraz samochodem strażackim. Podziękowania dla organizacji Morsów oraz Białostroń za aktywny udział podczas WOŚP. Dziękujemy Panu Wójtowi za wsparcie i obecność podczas wydarzenia. Podziękowania składamy również na ręce Pani Sołtys i rady sołeckiej za zaangażowanie.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom za rzeczy do licytacji, to dzięki Wam mogliśmy pomóc potrzebującym. Dziękujemy również wszystkim przybyłym za wspieranie akcji WOŚP w naszym Sztabie.
Na koniec specjalne podziękowanie i chyba NAJWAŻNIEJSZE dla naszych kochanych wolontariuszy! Bez Was nie ma WOŚP! Ogromne serducho dla Was Kochani! 
 
Łącznie przekazaliśmy na konto Fundacji WOŚP 17 643, 10 zł