Od 19 grudnia 2019 r. rusza nabór na  grupowe lekcje śpiewu z Panią Marią Krahel, artystką związaną z Operą na Zamku w Szczecinie. Profesjonalne lekcje często  z użyciem instrumentów  pozwolą odkryć drzemiące talenty. Zapisy osób chętnych prosimy dokonywać osobiście w biurze Domu Kultury w Baniach bądź telefonicznie na numer 914166366. Zapisy chętnych do 10.01.2020 r.

 Joga!!!
Uwaga dnia 23.12.2019 r. odwołane zajęcia z jogi.
Zapraszamy na koniec miesiąca 30.12.2019 r. aby zrelaksować ciało i umysł przed sylwestrową nocą. Dnia 12 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie opłatkowe dla wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia do Domu Kultury w Baniach. Dzielenie się opłatkiem, zabawy i pyszne jedzenie przygotowane przez rodziców sprawiły nam ogromną radość ale jednak dzieci nie byłby dziećmi gdyby nie cieszyły się najbardziej z prezentów od Mikołaja. Podarunki w formie pięknych  indywidualnych  bombek imiennych ,będą świetną magiczną ozdobą tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Naszym maluchom sprawiły radość zabawne, pluszowe mikołajki, które oczywiście  szkraby otoczyły czułością i przytulasami .

Ogromne podziękowania  dla rodziców za zaangażowanie i przygotowanie pysznego jedzenia  oraz dla Stowarzyszenia „Pomorzanka” za udostępnienie miejsca na tą uroczystość.